Preskočiť na obsah

CHVOJNICKÝ POHÁR 2024

Zverejnené 26.6.2024.

Dátum a Čas
30. jún 2024 13:00 – 20:00
Miesto
IHRISKO DUBOVCE
Kategória

Každá letná príprava je pre mužstvá FK OreskéTJ Družstevník Popudinské MočidľanyTJ Chvojničan Radošovce a TJ Slovan Dubovce z historického hľadiska spojená s s tradičným Chvojnickým pohárom.

Usporiadanie tohto turnaja si kluby každoročne posúvajú. V tomto roku usporiadanie Chvojnického pohára pripadlo na náš klub TJ Slovan Dubovce, a teda budeme hrať na domácej pôde po štyroch rokoch.

Tento rok sa nám môže podariť uzavrieť kruh a vyhrať turnaj 4x v rade a teda osláviť výhru na všetkých ihriskách zúčastnených klubov. Kvalita turnaja je každý rok vysoká a teda sme si vedomí, že obhajoba bude náročná.

Preto by sme vás veľmi radi chceli pozvať na tento turnaj, pozrieť si zaujímavé derby zápasy mužstiev od rieky Chvojnica.


pripravené bude pre vás skvelé občerstvenie:

cigánska, guláš, hot-dog, rebrá, čapované pivo, Kofola

Taktiež pripravujeme bohatú tombolu
Kvôli smutnej udalosti, ktorá náš klub zasiahla, sme sa rozhodli, že by sme túto udalosť využili na zaradenie dresu Martina Mikulu do našej malej siene slávy na chodbe šatní TJ Slovan ako poctu a poďakovanie za dlhú reprezentáciu a podporu klubu.

KEDY: v nedeľu 30.06.2024 začiatok už od 13:00

KDE: Ihrisko TJ Slovan Dubovce

Prídite s nami podporiť chalanov k dobrým výkonom, odštartovať letnú prípravu k nasledujúcej sezóne, využiť dobré počasie, zahájiť letné prázdniny.

Tešíme sa na vás 🩵🤍

autor: TJ Slovan Dubovce

zverejnil: Veronika Tokošová