Preskočiť na obsah

#9054

Adresa
Obec Dubovce
Stav
Prijaté

Dobrý deň! Už takmer 9 mesiacov chýba dažďový zvod na rohu budovy plánovaného komunitného centra. Voda je pre budovu veľmi nebezpečným živlom. Ako to, že si to nikto z kompetentných nevšimol?