gototopgototop

loga program ERDF1 web

loga program ERDF2 web

havlik webbanner

Choosing web hosting is always a challenge, please consider this hostmonster review and greengeeks review.

OBVODNÉ KOLO PYTAGORIÁDY VYHRAL ŽIAK Z DUBOVIEC

    19. marca 2013 sa konalo obvodné kolo Pytagoriády žiakov základných škôl.  Náš tretiak Tomáš Pollák vo svojej kategórii  nechal za sebou všetkých malých matematikárov. K 1. miestu srdečne blahoželáme a prajeme veľa úspechov!

 

 

 Výsledková listina je prevzatá z internetovej stránky Krajského školského úradu  v Trnave.

Poradie

Priezvisko a meno

Adresa školy

Okres

Čiastkové body

Body spolu

Žiaka pripravoval

Body za

Body za

úlohy

čas

 

1.

Pollák Tomáš

ZŠ Dubovce

SI

15

11

26

Mgr. Vranová Darina

2.

Vašečka Matyáš

ZŠ Vajanského 2, Skalica

SI

12

12

24

PaedDr. Macháčková Adriana

3.

Hyža Richard

ZŠ s MŠ Gbely

SI

13

9

22

Mgr. Matulová Andrea

4.

Bátková Emília

SZŠ Štvorlístok, Gorkého 4, Skalica

SI

11

11

22

Mgr. Jašová Zuzana

5.- 6.

Renováčková Zuzana

ZŠ Radošovce

SI

10

11

21

Mgr. Kallová Eva

5. - 6.

Stehlíková Melánia

ZŠ Radošovce

SI

10

11

21

Mgr. Bayerová Ľubica

7.

Matúšová Monika

ZŠ Radošovce

SI

10

9

19

Mgr. Kallová Eva

 

Riešitelia

 

 

 

 

 

 

 

Gutschnitz Tomáš

ZŠ s MŠ Gbely

SI

9

0

9

Mgr. Matulová Andrea

 

Ženišová Terézia

ZŠ s MŠ Gbely

SI

9

0

9

Mgr. Papánková Andrea

 

Fehér Jakub

ZŠ Petrova Ves

SI

9

0

9

Mgr. Šteflíková Lena

 

Černá Barbora

ZŠ Petrova Ves

SI

9

0

9

Mgr. Šteflíková Lena

 

Rajčák Samuel

ZŠ Školská 2, Holíč

SI

8

0

8

Mgr. Gortová Mária

 

Paták Marek

ZŠ Bernolákova 5, Holíč

SI

8

0

8

Mgr. Hrušecká Jana

 

Kubová Alexandra

ZŠ Radošovce

SI

8

0

8

Mgr. Kallová Eva

 

Šimková Aneta

ZŠ Školská 2, Holíč

SI

7

0

7

Mgr. Zethyová Jana

 

Švrček Danko

ZŠ Bernolákova 5, Holíč

SI

7

0

7

Mgr. Ravasová Miriam

 

Smolen Dominik

ZŠ Vajanského 2, Skalica

SI

7

0

7

PaedDr. Macháčková Adriana

 

Nesnadný Marek

ZŠ Kopčany

SI

7

0

7

Mgr. Hílková Ingrid

 

Antala Martin

ZŠ Brodské

SI

6

0

6

Mgr. Paničková Gabriela

 

Praženka Tomáš

ZŠ Brodské

SI

6

0

6

Mgr Paničková Gabriela

 

Ondrušová Lucia

ZŠ Popudinské Močidlany

SI

6

0

6

Mgr. Sprušanská Mária

 

Cáfalová Sofia

ZŠ Radošovce

SI

6

0

6

Mgr. Bayerová Ľubica

 

Švrček Tomáš

ZŠ Petrova Ves

SI

6

0

6

Mgr. Šteflíková Lena

 

Schultz Mário

ZŠ Bernolákova 5, Holíč

SI

6

0

6

Mgr. Ravasová Miriam

 

Vlček Dávid

ZŠ Vajanského 2, Skalica

SI

6

0

6

Mgr. Ácsová Jana

 

Vanek Rastislav

ZŠ Školská 2, Holíč

SI

5

0

5

Mgr. Zethyová Jana

 

 

 

info

Streda, 24 Október 2018
IBV Nové Dubovce

banneribvm

VEREJNÁ SÚŤAŽ

Inzerat

ÚRADNÁ DOSKA
Vyvesené
18.10.2018

Vyvesené
18.10.2018

Vyvesené
3.10.2018

Vyvesené
28.8.2018

Vyvesené
14.8.2018

KALENDÁR AKCIÍ
posledný mesiac október 2018 budúci mesiac
Po Ut St Št Pi So Ne
week 40 1 2 3 4 5 6 7
week 41 8 9 10 11 12 13 14
week 42 15 16 17 18 19 20 21
week 43 22 23 24 25 26 27 28
week 44 29 30 31
890966
FOTOGALÉRIA
PARTNERSKÁ OBEC

 

starovickylogo

podlinks

podtop

podzip